Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vzkazy z druhé strany

img_20230403_204827_422-2.jpgNaši milovaní, co již odešli

Vaši zemřelí se pohybují ve světě duchů, ale jsou na jiné frekvenci než andělé. Mohou se jim trochu podobat, ale jsou to dušičky, které vás ochraňují, když je třeba. . Od svých milovaných můžete dostat i radu, určité poselství, důležitý vzkaz. Tyto dušičky si přejí, aby bytosti na Zemi po nich dlouze netruchlili, jinak si je svým smutkem k sobě připoutávají, jsou raději, když na ně s láskou a pokorou vzpomínáte a velmi je těší, když vás vidí šťastné a usměvavé. Pokud jste ztratili někoho blízkého, může s vámi trávit čas i po smrti , mohou to být vaši příbuzní, které jste ani nepoznali, někdo z rodové linie. Těmito průvodci se stávají buď dobrovolně, nebo , jsou s vámi , že jim na vás záleží, nebo váš úkol zde může být podobný tomu jejich  a bytím s vámi  může zemřelý naplnit smysl svého života, pokud se mu to v pozemském životě nepovedlo. Pokud se jmenujete stejně jako vaše  zesnulá prababička, je více než pravděpodobné, že bude vaším ochráncem, , jména mají ohromnou sílu a vibraci, možná jste dostali stejné jméno proto, že rodiče vycítili, že vaše duše mají podobnou cestu. Naši milí, co odešli jsou nám rádi nápomocni. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Mě chrání  má milovaná babička a prababička, z jedné rodové linie. Dostávám od obou láskyplné vzkazy a vždy, když jsou na blízku cítím nádhernou vůni růží a derou se mi slzy do očí. Tak je to moc silné. Oni vám chtějí pomáhat hlavně proto, protože vás milujía cítí, že potřebujete podporu, útěchu, pohlazení.  Oni žijí jinde, jsou energie a chtějí , abychom žili spokojeně. Pokud se bráníte duchovnímu růstu, nebo štěstí kvůli zármutku, oni se drží stranou.

Naši milovaní na druhém břehu se mají dobře, všechna onemocnění a zranění odešla s tělem, duše je nedotčená ,jsou zbaveni pozemské tíhy a bolesti. Pokud vidí a cítí, že váš životní styl je velmi nebezpečný, tak zasahují. Vnímají pouze vaši energii a vaše světelná těla. To stačí. Můžete s nimi sami komunikovat prostřednictvím fotografií, dopisu, který jim napíšete, či v duchu nebo nahlas, je to na vás

Ale vždy pak cítíte velkou úlevu, přítomnost jejich vycítíte. Pokud to byl hodně blízký člověk, můžete ucítit jeho vůni, jeho voňavku , cítíte pohlazení, doteky. Já cítím růže, a vnímám jemné doteky na tváři, tak jak mě babička vždy hladila, když jsme byly spolu a dlouze vyprávěly a probíraly život ze všech stran. Je to vždy velmi silné, dojemné a hřeje to u srdce.  Vždy poznám, když je u mě. Cítím bezpečí, objetí, pohlazení a někdy přijde i vzkaz.

Jsem za toto vše nesmírně vděčná. Děkuji. Děkuji. Děkuji. Nyní již vím, cítím, vidím, slyším, že mě babička s prababičkou chrání  na  mé životní cestě a posílají láskyplné vzkazy, když je třeba. 

S láskou a světlem Jana Simerii