Jdi na obsah Jdi na menu
 

Střípky duše-výklady na minulé životy

 

 

Střípky duše -výklady minulých životů

Tvá duše je věčná. Přesto, že žádnou část své duše nemůžeš ztratit, často se stává , že se část tvé duše odpojí. Děje se to hlavně vlivem nějaké traumatické události , bolestné zkušenosti a neochota čelit svým problémům.

 

Poznáte to podle toho, že se chcete ze všeho distancovat. Části duše jsou zatlačeny do temných zákoutí vědomí , které si zvolilo jedinou cestu a to zapomnění , aby nemusely být bouřlivé a nepříjemné emoce.

Je třeba tyto střípky duše povolat zpět , láskyplně je zcelíme a porozumíme jim. Cítíš-li že nemáš všechny části své duše, cítíš, že to jakoby nejsi ty, něco ti chybí. A proto když toto ucítíš, povolej všechny části tvé duše, aby se připojily k tvému fyzickému tělu, povolej svou sílu zpět do svého energetického středu, osvobodíš se a obnovíš své zdroje,

Možná máš pocit, že se cítíš roztříštěně, nemáš žádnou motivaci, postrádáš v životě radost a nemůžeš se pohnout z místa .

Úkolem tvé duše je obnovit část zapomenutých vzpomínek , traumata, která jsi potlačovala chce pořešit, proto se derou napovrch , volají na tebe, chtějí vyléčit. Když si vše připustíš, uvidíš pravdu, situaci tak jak je a můžeš ji začít léčit a měnit.

 

Nyní pro tebe nastává období plné změn , výzev, emocionálních zvratů. Nahlédnutí do minulých životů ti pomůže pochopit, proč se toto děje tak hluboce. Proč máš tak hluboce zakořeněné strachy a proto získej svou sílu zpět.

Mohu ti v tom pomoci, nahlédnutím do minulých životů pomocí speciálních karet  a pracuji s bytostmi Světla. .Dostaneš milá bytosti odpovědi proč se ti to děje, aby jsi lépe milá bytosti vše pochopila , poléčila a propustila.


img_20230516_072412_623-2.jpg

Tak tedy, pokud cítíte , že potřebujete v tomto směru ukázat cestu ,  napište mi do zprávy a domluvíme se . ❤️

Tento výklad na minulé životy posílám emailem do 1-3 dnů. Je náročnější, než na současný život. Dává vám určitou mapu, jak lépe pochopit současnou situaci.

Jak najít cestu ven a žít svůj sen.

Odhalí se pouze ty minulé životy, které s vaším tématem souvisejí. 

S láskou a světlem Jana Simerii