Jdi na obsah Jdi na menu
 

Něco o mě

Jmenuji se Jana Simerii.

Jsem narozena ve znameni Býka. 

Pocházím z malebných jižních Čech. O anděly, a věci mezi nebem a zemí se zabývám  již od dětství. Zasvětila mě do těchto tajemství má milovaná babička, která je mi nyní průvodcem společně s prababičkou. To, co jsem od ní dostala do vínku jsem zjistila, až když jsem v dospělosti pátrala po rodové ženské linii. Jsou to nádherné dary, dary komunikace s jemnohmotným světem. Dnes od ní i prababičky přijímám vzkazy pomocí automatického psaní.

heart

Jsou vždy láskyplné a dojemné. O práci s energiemi se zabývám již dlouhá léta, je to přesně 23 let, od doby, kdy jsem si prošla klinickou smrtí po porodu mého syna. Tím vše začíná, můj život se otočil a nabral směr.

 Od té doby jsem prošla těžkým obdobím , které mě dovedlo na cestu pomoci ostatním bytostem. Za vše, čím jsem si prošla, jsem velmi vděčná, protože mi vše zapadlo do sebe jako puzzle a já mohu pomáhat ostatním skrze vlastní zkušenosti. Začínala jsem výklady karet Tarotu, a postupovala k andělskému a energetickému léčení,  dále jsem následovala hlas své duše a vzdělávala se tam , kde mě to volalo. : Shamballa 1024 , Andělské Reiki, Concordia caelistus, Abundie, Numerologie, a další. 

Nechávám se vést svou duší a je to nádherná cesta.

 

Pořádám kurzy andělské výklady karet, kde máte možnost lépe poznat sami sebe, svou duši. Prvně jsem karty držela v rukou  v 9 letech a má babička mě učila vykládat a obrázky na mě mluvily sami . Karty vykládám  23 let a je to má velká láska, srdcová záležitost.

Chodí mi rýmovaná andělská poselství a vzkazy. Tyto zprávičky jsou vždy láskyplné, hladivé, objímající , plné lásky a světla. 

S anděly komunikuji každý den a jsem velmi vděčná za tuto komunikaci. Andělé mi přinášejí mnoho inspirace na tvoření, dobré rady a umějí naslouchat, pohladit, povzbudit , pomoci, vždy když je třeba. 

Aby vám anděl mohl pomoci, stačí požádat  a poděkovat. Andělé jsou poté u vás hned a pomáhají, posílají znamení. Je to úžasné. Vždy, když máte anděla u sebe. cítíte krásné teplo, nebo vůni růží, nebo čerstvých květin, cítíte jemné mravenčení , je vám krásně, hřeje vás na srdci. Nikdy nejste sami. 

Jsem  průvodkyně duše, andělská průvodkyně  heart,   tak mě nazvali moji andělé , s kterými komunikuji. Cítím velkou vděčnost, lásku a požehnání. heartheartheart

Dělám andělské terapie, kdy pomáhám klientkám dostat se do své ho nitra.  Zjistíme příčiny potíží a poté s pomocí andělů  je léčíme a  nebo odstraníme. Někdy se trochu i podíváme do minulých životů a poladíme co je třeba, aby to již nezasahovalo do současného života, odstraníme sliby, přísahy z minulých životů,  děláme odpuštění nejen sobě, ale i druhým. 

 

  Vztahové terapie, téma sebeláska, sebeúcta, sebehodnota, sebevědomí, a vše s tím spojené. Vše souvisí se vším. Pokud máte vztahové potíže, velmi ráda pomohu.

Vztahové závislosti, rozvody, rozchody, vztahové potíže, pomohu vám nalézt cestu k sobě, půjdeme do vašeho nitra  , do hloubky , někdy i do minulých životů , najdeme příčinu  a odstraníme, vyléčíme vaší Duši a vy poté můžete žít šťastný harmonický život. 

Ukáži vám cestu do vašeho Srdce. 

   heart

 

   

Avšak vedení a Světlo andělů nás vždy zavede  do vlastního nitra, protože pouze tam můžeme najít skutečné příčiny všech svých problémů, a pak je také transformovat.

Nezapomínejte, vše je energie, která je okolo vás. Energie proudí, vibruje a vás směřuje. Kam jde vaše pozornost, to roste.

Proto dávejte si pozor na to, na co zaměřujete svou pozornost, ať je to hlavně radost. Protože to si také následně přitahujete do svého života

S láskou a světlem Jana Simerii, jsem tu pro vás.
Ty jsi Světlo

 

Ty jsi Láska