Jdi na obsah Jdi na menu
 

Léčení s pomocí andělů

Milé bytosti,

Znáte to, když cítíte bolest, neporozumění, nepochopení, velký smutek, vztek, všechno se to ve vás mele a vy nevíte kudy kam, nevíte jestli plakat nebo se smát, nevíte co dále udělat, aby jste se opět dobře cítili a mohli ve svém životě pokračovat ?

Cítíte, že byste měli něco udělat a nevíte co ?

Jak já vám rozumím, také jsem v této situaci byla a nevěděla kudy kam ,hlavně v době, kdy jsem zažila domácí násilí a poté rozvod, měla jsem pocit, že se mi zhroutil svět a do toho byly obě děti hodně malé ,  stále jsem si kladla otázky proč, a nenacházela odpovědi. Než jsem pochopila, že když budu v roli oběti, že to ničemu nepomůže a hledala jsem cestu, jak z toho ven.

Jenže nyní už vím, že odpovědi venku nenajdete, musíte jít do sebe. Ptáte se jak ?

Pomocí andělské terapie najdete odpovědi, které jste hledali, protože odpovědi máte uloženy uvnitř sebe, pokud je chcete najít, andělské terapie vám v tom pomohou. Andělská terapie je založena na tom, že kdykoliv pocítíte bolest a to ať citovou nebo fyzickou, dokáže pomoci, najde příčinu a poté se pracuje na jejím odstranění .

Andělská terapie je  léčení nádherným , jemným a vysoce citlivým způsobem . V andělském světle můžeme objevit proměny, a poklady našeho nejhlubšího nitra a navázat kontakt se svou duší. Jen ve svém nitru najdeme příčiny všech problémů a andělé nám s tím pomohou, budeme na nich pracovat a rozpouštět je a odevzdávat  a propouštět.

Nejprve musí proběhnout proměna vnitřní, aby mohla proběhnout proměna venku.

Andělská terapie pomáhá zahojit a uzdravit :

Rány a bolesti srdce (vztahové záležitosti, opět si začnete věřit, sebeláska, sebehodnota, sebevědomí)

Pročistit a rozproudit čakry

Nabýt ztracenou energii, sílu a elán

Zbavit se negativních přesvědčení a postojů

Objevit příčiny v minulém životě a vyléčit

Učí nás poznat své nitro, svou bytost, své potřeby

Andělská terapie je otevřená otázkám všech, kteří touží najít způsob, jak dosáhnout lepší úrovně svého zdravotního stavu, jak psychického, tak fyzického.

Proto můžete se na mně obrátit  se svými problémy a potížemi, dotazy a dohodnout si tak  konzultaci (telefonickou, nebo po skype ) a společně s anděly určitě najdeme nejvhodnější  řešení vaší situace.

Rozumím vám, vím jaké to je, když tápete a nevíte jak z toho ven, proto tu jsem.

S láskou a světlem Jana Simerii