Jdi na obsah Jdi na menu
 

Emoční blokády -andělská terapie

Zažíváte to také ?

Emoční blokády

To, že tiše trpíte , je signálem, že máte v sobě nevyřešený konflikt. Kdykoliv se někdo dotkne vašich vnitřních zranění, potlačíte to, pohřbíte, aby jste se odpoutali od emoční bolesti. Pokud to neřešíte, vnikají fyzické a psychické potíže.( vysoký krevní tlak, bolesti hlavy, migrény, žaludeční a střevní potíže, problémy se srdíčkem a krevním oběhem, bolesti zad , nespavost a další….) 

Měli by jste to začít řešit co nejdříve, protože  se to ve vás hromadí a usazuje a to není dobré, může vzniknout z toho těžká nemoc, onemocnění srdce či nervového systému.

 

Je to proces, kde se učíte chápat oblasti vašeho života, oceňujete sami sebe. Nezakrývejte své problémy, nechte je vystoupit na povrch, prociťte  a pak nechte odejít.

 

Cítíte-li , že potřebujete v této oblasti pomoci, napište spojím se s vámi.

Andělská terapie na odstranění emočních blokád je terapie cca na hodinku, je hodně prožitková a to je třeba, vše potřebné procítíte a odstraníte.

Terapie probíhá s pomocí archanděla Michaela, Zadkiela, Chamuela a Rafaela.

Tato terapie je velmi  osvobozující od všeho, co vám již ve vašem životě neslouží a vše co chcete propustit, rozpustit, se tak děje.

 

Po terapii nastává velká úleva a vy můžete pokračovat na vaší cestě dále, již v klidu , bez tlaku, sevření a potlačených emocí.

S láskou a světlem Jana Simerii img_20230707_171005_729-2.jpg