Jdi na obsah Jdi na menu
 

Andělské terapie

Malé sdílení ohledně andělských terapií.

Andělské terapie jsou nádherné chvíle, kdy se setkáváme společně s anděly. Někdo je cítíte, někdo vidíte a vždy dostaneme informace, které pro danou terapii potřebujeme znát

Chci vám hlavně říci, že ať řešíte v životě cokoliv, vše je propojené. Nikdy se nejedná pouze o jednu oblast, to znamená , když např. řešíte vztahy, nikdy nejde jen o vztahy, ale i o další oblast v životě.

 

My rozklíčujeme všechno potřebné , andělé vždy poukáží přesně na to místo, kde vás takzvaně nejvíce tlačí bota a co si nechcete připustit.

Např. u vztahů to často bývá spojené s prostředím, ve kterém jste a ve kterém žijete, nebo také se to týká toho, s jakými lidmi vy se stýkáte.

Protože ať chcete nebo ne , to s kým se stýkáte, vás i váš život hodně ovlivňuje .

 

Nacházíme příčiny i na fyzické , ale i duševní stránce.

Psycho-somatika nám krásně ukazuje, co kde se skrývá a kde je příčina. Příčina je mnohdy ve vaší rodové linii.

Vaše tělo mluví , i když vy mlčíte, stačí jen správný úhel pohledu a hned je vidět, když se dotkneme nějakého tématu, jak vaše tělo reaguje, jak se chová.

 

Vy také můžete , a mnohdy máte v sobě hodně negativních přesvědčení a podle toho , se váš život odvíjí.

Andělské terapie neřeší jen jednu věc, ale jdou ke kořenům, kde vznikla příčina a na té se začíná pracovat, léčit a odstraňovat.

Přesně daného anděla si povoláme, který je potřeba pro vaše potíže a on nám svou láskyplnou a léčivou energií pomůže.

✨✨✨

Např. při čistění pracujeme s archandělem Zadkielem a fialovým čistícím plamenem, při očistě myšlenek s archandělem Michaelem a Metatronem, který nám pomáhá odstřihnout se od minulosti atd.

Andělské terapie jsou hladivé, láskyplné a vy se poznáváte trochu jinak, máte silné AHA-momenty. Už vám tam běhají správné informace. Správná uvědomění. Je třeba si uvědomit, že ten krok ve vašem životě, aby se něco změnilo, musíte poté udělat sami.

 

Andělé vám pomohou ve vyléčení, vyčištění, nasměrování, ale aby se věci více neopakovaly, je třeba začít dělat něco jinak. To musíte vy, to za vás nikdo neudělá. Zda andělské rady poslechnete, či ne, je jen a jen na vás, nikdo vás nenutí, vše je o vašem svobodném rozhodnutí. 

Tím, že začnete na sobě pracovat, začne se váš život měnit a vám se začne dařit. 

Je to cesta k sobě , kdy vy se naplno poznáte.

Andělé vám na vaší cestě rádi pomohou, ale je důležité stát pevně na svých nohou. Nespoléhat na ostatní , vy jste tady sami za sebe .