Jdi na obsah Jdi na menu
 

Andělé , naši ochránci

Poslové světla. Jsou to krásné světelné bytosti, které mají jemnou energii. Mohou komukoliv pomoci, ale respektují naši svobodnou vůli. Takže čekají na Vaše poznání, až je pustíte do svého života. Pokud chcete zavolejte si je. Můžete nahlas, či v duchu, vždy se vaše zprávička dostane  k jejich uchu.

Tento jemnohmotný svět je plný laskavé energie. Kde to radostí, lehkostí a blažeností žije.

Channelovaná zpráva:

 My andělé, archandělé, jsme bytimg_20230404_144252_124-2.jpgosti Světla a jsme tu pro vás, kdo si nás zavoláte. My vás velmi dobře vnímáme, slyšíme i vidíme. U nás neexistuje čas ani prostor, proto nebojte se, můžeme být najednou u vícero z vás, my máme svůj čas. Ten váš se zde neměří, zde je to jiné, laskavé a milé. Každý z nás na starost něco jiného máme a podle toho víme, ke komu přicházíme a pomáháme. Nasloucháme vašim slůvkám, prosbám, dáváme vám znamení. Pak je to již na vás, zda si našich znamení a upozornění všímáte, ale pokud nás vnímáte, je to jisté, že si nás všimnete a dle toho zareagujete.

Naše nejčastější znamení, které uvidíte, jsou pírka, na vaší cestě, kdekoliv a kdykoliv, je to znamení, že správně jdete, jen měli byste naslouchat a na cestě pokračovat. Další co vám posíláme jsou opakující se čísla. Třeba : 444,333.222,888,111.Nebo slova, vše co uvidíte, či uslyšíte 3 x a více je pro vás znamení. Vyvolává to ve vás různé pocity a přicházejí vám mnohými cestami odpovědi. Každý z vás je vnímá jinak. Někdo vidí, někdo slyší, někdo cítí, někdo jasně ví. Každá bytost jste jiná, ale každá bytost jste již úžasná a jedinečná. Každý z vás sem na Zemi něco přinášíte, čím obdarováváte tento svět, aby byl život všech lepší, hezčí, lehčí a byl více v hojnosti a radosti. My jsme tady od toho, abychom vám pomáhali a cestu vaší zlehka ukazovali. Další kroky jsou jen a jen na vás, My při vašem boku stojíme a vaši bytost střežíme. V naší přítomnosti cítíte teplo, lásku, lehkost, radost, blaženost, nebo vůni květin, nejčastěji růží. To by bylo na úvod vše, co Janě říkáme,. Jsme rádi, že můžeme být ve spojení, jsme vděční za to, že jste a že s námi komunikujete. Brzy se zase setkáme  a nějaké zprávy po Janě předáme. Máme Vás všechny bytosti rádi, vaši světelní kamarádi.

Děkuji. Děkuji. Děkuji.

 

Náhledy fotografií ze složky Andělé